Reference

 

Co o mě řekli mí klienti

Renata J. | asistentka ředitele

„Iva Klaková je výborná koučka. Velmi mi vyhovuje její empatický přístup. Otázky klade s intuicí sobě vlastní a míří vždy k jádru věci. Odkryje Vaše silné i slabé stránky a pomůže Vám ve velmi krátké době na sobě zapracovat a vyřešit problém, který vás momentálně trápí. Velmi ráda s ní spolupracuji. Všem doporučuji vyzkoušet sezení, o jejích skvělých schopnostech se přesvědčíte sami na vlastní kůži.”

Jirka Dunda | specialista vzdělávání

„S Ivou jsem absolvoval mnoho sezení v roli koučovaného a vždy jsem byl velmi spokojený. Sezení mi hodně pomohla, abych si udělal pořádek ve svých hodnotách a prioritách. Některá témata byla vážná a hodně mi v těchto situacích pomohl smysl pro humor, který Iva používá přirozeným a nenuceným způsobem. Velkým přínosem Ivy je spojení nadhledu a schopnosti jít k „jádru pudla“. Také Ivu oceňuji za srozumitelný a jasný jazyk, který napomáhá se rychle dostat k výsledku. Vřele Ivu doporučuji zejména pro koučink v oblasti vztahů, v rodinných tématech a v oblasti hodnot a priorit.”

Terka L. | studentka

„Iva je úžasná v tom, co dělá. Díky své empatii a osobitému smyslu pro humor dokáže při sezení navodit velmi pohodovou atmosféru. Sedí tam s vámi a vy máte pocit, že se bavíte se svou nejlepší kamarádkou, kterou znáte už celá léta. Během několika sezení mi ukázala cestu, jak zvládnout nezvládnutelné. Díky ní se cítím mnohem silnější, sebevědomější a šťastnější!“

Kontaktujte mě

Telefon

+420 774 777 567

Email

iva@ivaklakova.cz

Kde mě najdete

KC Zahrada, Malenická 1784/2, 148 00  Praha 11